Ludzie z BronXu

Ludzie z Bronxu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-07-15 20:06:51

 westerplate

Administrator

Zarejestrowany: 2014-06-13
Posty: 13
Punktów :   

Wypady gangowe

Najczęściej ja (wester) lub siermonte organizujemy tzw. wypady gangowe do wyboru dla członków robimy wycieczki na Areny: Pif-Paf lub Paintballa oraz sparingi bokserskie na ringu w La Payasadas. Daty i godziny wypadów nie są ustalone i zależą one od ilości aktywnych na serwerze członków ekipy tzn jeśli widzimy ,że aktualnie jest dużo osób to pytamy się czy gdzieś jedziemy i robimy zbiórkę następne dobór wozów ,którymi jedziemy i przewóz na docelowe miejsce. Teraz trochę zasad odn. Eventów:
-Kiedy pytamy kto jedzie każdy chętny pisze na czacie jeden raz ,żebyśmy mogli was policzyć.
-Jak wrócicie do bazy to idziecie na zbiórkę ,a nie łapiecie jakieś autko i od razu mówicie z kim jedziecie i czym jedziecie.
-Ja (wester) lub siermonte dobieramy wozy i pasażerów kto z kim i czym jedzie.
Osobne zasady panujące na ringu:
-Walki typują liderzy (najczęściej ja [wester] lub siermonte)
-walczycie 1 vs 1 i nie ma "jeszcze raz bo coś tam coś tam" koniec to koniec
- Jeśli ktoś z zewnątrz tzn jakaś inna osoba wejdzie na ring to opuszczacie go ,a nie zachowujecie się jak dzikusy tzn jest 1 vs 1 wejdzie ktoś inny i wy nagle wskakujecie wszyscy i wszystkich bijecie-takie coś nie będzie ciekawie widziane
-Zakaz sponsorowania nagród

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ochronasrodowiskaug.pun.pl www.asian-biting.pun.pl www.harrypotterhogwart.pun.pl www.xiaolinshowndown.pun.pl www.le-parkour.pun.pl